“جمع شدن تازه یک آغاز است ، بعد از آن با هم بودنمان می شود پیشرفت “

 

شبکه همکاران هنر گورو

تبریک می گوییم به شما اگر قصد دارید روشی امن و قابل رشد برای یک تجارت بدون سرمایه اما پرسود و بدون محدود شدن به زمان و مکانی خاص را برای خود انتخاب کنید ؛ روشی که هم منجر به کسب درآمد می‌شود هم باعث رشد واعتلای هنر این سرزمین، البته به‌واسطه معرفی ِ شما

از همین الان می‌توانید به جمع همکاران فروش ما در هنر گورو بپیوندید!

برای همکاری در فروش پلتفرم بزرگ هنر گورو ، کافیست لینک محصولات و دوره‌های آموزشی ما را در کانال تلگرام و اینستاگرام و یا صفحه‌های اجتماعی، وبلاگ و یا در سایتتان قرار دهید. اینجا تازه آغاز یک تجارت آنلاین است ، اگر به‌واسطه معرفی شما، خریدی از سایت هنرگورو انجام شود، با افتخار 20 درصد از قیمت محصول، به حساب شما واریز خواهد شد.

ماجرا خیلی ساده است و کافیست شما چند گام ساده را طی کنید.

همین حالا عضو شوید

۱ –  اگر عضو سایت نیستید، از اینجا در سایت عضو شوید؛ اگر هم عضو هستید، وارد شوید. https://honarguru.ir/login-aff/

۲ – بعد از ورود به حساب کاربری‌تان، در منوهای سمت راست، روی لینک  همکاری در فروش کلیک کنید.

بلافاصله، حساب کاربری شما به‌عنوان همکار فروش شناخته می‌شود و از این به‌بعد می‌توانید فعالیت‌تان را شروع کنید.

نکته: بعد از کلیک با زدن دکمه f5 صفحه را بروز کنید یا این که یکبار از پنل کاربری خود خارج شوید و دوباره وارد پنل کاربری شوید

۳ – بعد از اینکه همکار فروش شدید می توانید در بخش ابزارهای بازاریاب کلیک کنید و لینک اختصاصی  بازارایابی خودتان را دریافت کنید . لینک اختصاصی محصول موردنظرتان را در سایت، رسانه‌های اجتماعی و هرجایی که صلاح می‌دانید منتشر کنید.

نکته :  می توانید در صفحه ایجاد لینک هر آدرس دلخواه از سایت ما را وارد نمایید تا کد اختصاصی آن برای شما ایجاد شود .

مخاطبان شما  با کلیک روی لینک اخصاصی شما ، وارد سایت هنر گورو  می شوند و خرید کنند. اگر این مشتری نسبت به ثبت سفارش در حساب کاربری خود اقدام کند، سود شما  بصورت مستقیم در حساب شما منظور خواهد شد.

۵ – در آخر هر ماه در صورتی که شما درخواست دهید، 20 درصد از فروش محصولاتی که به‌واسطه معرفی شما انجام شده است، به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.

این روش درآمدی ساده، می‌تواند بسیار جذاب هم باشد. مخصوصاً اگر شما در فضای مجازی فعال باشید و دوستانی داشته باشید که استفاده از هنرگورو برایشان مفید باشد.